rudolfla nikdo ti asi nepomůže, Stremio je sračka, obrovsky zabugovaná, naprosté nekonzistentnosti features. Vývojáři jsou velice arogantní a hlavně neschopní i řádně testovat. Neustálé problémy se spouštěním streamu, titulkami, zvukem - nedodržuje to nastavení, nepamatuje si to nastavení pro seriál, často nejde ani zvuk, i když dříve to fungovalo atd. Ti neschopní "vývojáři" nejsou ani schopni nám dát možnost libovolného řazení doplňků. Dost zásadní funkce, ale oni opravdu nejsou moc chytří.
Už se těším, až schopnější lidi dodělají tyto projekty, které jsou to samé co Stremio, akorát pravděpodobně budou mnohem lepší a mají dokonce i podporu addonů stremia, profily atd.:
Wuplay, NuvioTV, Arvio, Strmr, RealStream