Prosím napište případné nápady na zlepšení fóra. Třeba nové sekce/témata (např. bazar, tipy na filmy, sekce Ostatní atp.).
Také si dokážu představit, že budeme hostovat doplňky. Buď už vlastní (takové CSFD by si zasloužilo doplněk), nebo forkovat nejaké gity, aby to bylo "tady" a minimalizovali jsme, že nějaký ze zdrojů spadne.
EDIT: žádný git tady nebude. Pokud by někdo měl prostor, příapdně se ozvěte. Díky
Pokud by se někdo chtěl více podílet, budu jen rád.
M.