slovakdebko Prosím vás , kde zmizlo vlákno o nexastream a vie niekto prečo už nefunguje ? Bol to len oblb ?
M4rtin Ahoj, stránky přestaly fungovat, tak téma mod smazal, aby to neblblo lidi. Téma jsem obnovil a locknul.
Majko8324 Nexastream fungoval super len bohuzial nejaky bonzak to nahlasil uradom a doplnok a komunita skoncila!