S tim SC je to takové všelijaké, alespoň u mne. Používám dvě verze doplňku, jednu starší a druhou novější. Jednou spustim stream v té staré a jindy zas v té nové. Někdy nejde spustit nic, jindy jdou oba. Netuším proč doplněk pro Stremio je takový problematický. V Kodi mi to fachá bez problému.
To samé nechápu proč umřel doplněk Hellspy pro Stremio, když v Kodi funguje.
Také jsem zaslech něco, že by se snad měl objevit v Stremiu i doplněk PrehrajTo, který rovněž funguje v Kodi i jako samostatná Android aplikace.