Ahoj všichni,
rád bych se s vámi podělil o moji sestavu Stremio + přehrávač na mém Macbooku.
Používám webové rozhraní [Pro zobrazení odkazu se přihlašte / zaregistrujte], jelikož jejich aplikace na MacOS není optimalizovaná a tím pádem se mi přehrává i Macbook.
Přehrávač používám velmi oblíbené [Pro zobrazení odkazu se přihlašte / zaregistrujte], které umí přehrát i HDR obsah, s kterým má problém i jejich interní přehrávač.
Na webovém rozhraní je možné nastavit externí přehrávač jako defaultní, v našem případě IINA. Stačí tedy zvolit tento přehrávač a při kliknutí odkazů se automaticky spustí vámi vybraný film/seriál a nemusíte manuálně kopírovat odkaz!
