dejviidt Neviem či to je addonom od stream cinema alebo webshare ale je to strašné. Jeden deň všetko okay funguje. Potom chcem otvoriť stremio a celé sa to zasekne a preblikáva ako v matrixe na domovskej stránke. Nedokážem stremio ani vypnúť a ponôže iba force restart apple tv. To isté na dvoch rozličných apple tv. Update mám najnovší. Jediné čo mám pocit že pomohlo ale neni to potvrdené je vymazať všetky sessions cez browser.
patterfelt ta apka je totalne hrozna na AppleTV, pouzi Omni, Fusion alebo Vidi su daleko lepsie a maju podporu Stremio doplnkov