Ahojte. Jen pro nějaké info.
Forum bylo spuštěno v srpnu, v druhé polovině září se zapnuly statistiky, za poslední měsíc zde bylo přes 6 tisíc unikátních návštěvníků (už očištěno o crawlery atp.).
Počet registrovaných uživatelů atakuje 200.

Věřím, že Stremio časem "přejede" Kodi na běžný streaming obsahu. Je modernější a dokáže fungovat skoro na všem včetně Apple zařízeních.
Díky za to, že tu jste a snad zachováme trajektorii a povede se to tu více a více plnit obsahem, který pomůže ostatním.
M.