Zdravím, začal jsem testovat Stremio, pěknou řádku let jsem používal Kodi, ale tady je velký potenciál a vše mám nastavené už dle sebe a vše jede ok až na filmy s podporou Dolby Vision, tu mi televize neprevezme a hodí mi tam běžný HDR formát, na netu a přes CHATGPT jsem zjistil, že s tím možná bude mít problém TV od LG a že to dělá i na novějších verzích WEBOS, každopádně na Kodi jsem s tím nikdy problém neměl a DV všude jinde jede bez problému ... Pravděpodobně to nebere mkv soubory s DV. Neřešil tu někdo třeba náhodou stejný problém,který se třeba podařilo odstranit respektive vyřešit? Zkoušel jsem najít i možnost přepnutí např na jiný přehrávač, ale to u webOS nejspíš nejde, ale např na mobilu s androidem ta možnost vybrat např VLC je... Kdyby měl někdo nějakou radu, jak to třeba fixnout, tak budu vděčný...