Zdravím, úspěšně jsem na stremiu zprovoznil Stream Cinemu, ovšem i velmi malé streamy (3-4 GB) se začnou po chvíli sekat tím stylem, že zásek je třeba každých pět sekund. Dříve jsem používal Kodi a neměl žádné problémy, mám Google Chromecast 4k. Internetem to nebude, na mobilu i PC běží vše krásně. Zkoušel jsem promazat cache, hodit tovární nastavení, pouštět přes externí přehrávače (VLC, Just Player) - tam mi to přišlo o kousek lepší, ale nic na co by se dalo dívat. Měl by někdo radu co s tím? Už jsem zkusil vše co mě napadlo. Děkuji.