Ahojte, od decembra začala podpora vo VIDAA operačnom systéme pre hisense TV. Dnes som skúšal zapnúť niečo cez SC addon ale nefunguje mám aj druhy addon torentio ten išiel bez problémov. Skúsil som zapnúť to iste cez SC na xiaomi sticku a išlo to bez problémov. Skúšal som aj druhu hisense tv nech vylúčime čo môže byt problém. Vypada to tak že ma problém hisense tv a SC addon. Ma/ mal niekto rovnaký problém? Ako ho vyriešil?