k současnému neideálnímu rozšíření "Private messages"

jsem přidal rozšíření Byobu, které bude spolehlivější. Zatím nechám obě možnosti posílání soukromých zpráv a spíše se kloním k tomu, že necháme jen Byobu. Předem děkuji za nahlášení případných chyb - zde.
Jak poslat soukromou zprávu:
Varianta 1:




Varianta 2 (nejrychlejší):


Varianta 3:
klepnu na jméno


Všechny zprávy si pak čtete vlevo nahoře v menu:
