Doplněk Hellspy Pepa už asi nechce dál šířit, píše si o něj každý druhý,já už dvakrát. SC CZ/SK jsem dostal ban,tak už mně zbývá jen Webshare,jako rezervu mám (zatím nezaplacený) Přehraj.to,ale 1200Kč za rok je docela darda,ví někdo o nějaké jiné alternativě?